Misionár

„Verím, že v každej generácii Boh povolal dostatok mužov a žien na evanjelizáciu všetkých zatiaľ nedotknutých kmeňov zeme.“ Nie je to Boh, ktorý nevolá, ale človek, ktorý neodpovedá. “ (Isobel Kuhn)

KDE ZAČAŤ

Naplanuj si s nami telefonický rozhovor

Radi sa s tebou spojíme, cez email to môže byť komplikované a hlavne neosobné. Chceš sa porozprávať o svojom povolaní a pomodliť a tak neváhaj a kontaktuj nás už dnes.

Zapíš sa do našej databázy

Na tomto odkaze sa môžeš zapísať do našej databázy.

Zúčastni sa kurzu Kairos

Odkaz na kurz Kairos.

Príď na modlitby

Príď na modlitby v utorok o 21:00, kde sa modlíme za Najmenej zasiahnuté narody. ZOOM odkaz na modlitby.

KRÁTKODOBÉ MISIJNÉ VÝJAZDY

Krátkodobé misijné cesty sú výjazdy, ktoré môžu trvať od niekoľkých dní až po niekoľko mesiacov. Misijný tím môže byť zostavený v rámci jedného zboru alebo v prípade potreby z viacerých zborov. Všetky výjazdy by sa mali plánovať s cieľom šíriť evanjelium. Niekedy to môže znamenať zasievať prostredníctvom modlitby a skutkov služby. Inokedy to môže znamenať evanjelizáciu prostredníctvom distribúcie vhodných materiálov a organizovania rôznych podujatí. Pri plánovaní misijnej cesty a jej aktivít dôležité reagovať na potreby a odporúčania lokálneho misionára alebo zboru, následne  je už limitom len vaša predstavivosť a tímové schopnosti.

Kliknutím na obrázky sa o ponúkaných krátkodobých výjazdoch organizovanými SMS, alebo našimi partnerskými organizáciami, dozviete viac…

 

DLHODOBÁ MISIJNÁ CESTA

Dlhodobá misijná cesta je určený pre ľudí, ktorí rozpoznali jasné povolanie do misijnej kariéry a sú vyslaní svojou cirkvou, aby slúžili až do splnenia úlohy a venovali sa evanjelizácii, učeníctvu a zakladaniu zborov v tíme na vedúcej alebo podpornej pozícii.

FUNDRAISING

Boh nás ako ľudí od počiatku volá do spolupráce. Je na nás, či sa zapojíme alebo nie. Podporou ľudí, ktorí sa naplno odovzdali mobilizácii a misijnej práci sa stávame súčasťou Božieho plánu a máme podiel na práci v Kráľovstve. A preto ťa chceme pozvať do modlitebnej a finančnej spolupráce cez Slovenských mobilizátorov a misijných pracovníkov.

Ak chceš vedieť viac…

TENTMAKING

Tentmaking je metaforický výraz, ktorý sa používa na označenie kariéry, aby si človek mohol dovoliť angažovať sa v kresťanskej službe. Tentmakeri sú kresťanskí pracovníci, zvyčajne misionári, ktorí pracujú na plný úväzok, aby sa uživili, namiesto toho, aby poberali podporu alebo plat od cirkvi alebo misijnej organizácie. Tentmaker sa nazýva preto, lebo apoštol Pavol bol povolaním stanovník a spoliehal sa na toto remeslo, aby sa uživil v Korinte na svojej druhej misijnej ceste. Chceš vedieť viac?

Začni svoju cestu dnes

„Pokoj vám! Ako mňa poslal Otec, tak ja posielam vás.“ (Ježiš, Ján 20:21)

SLOVENSKÁ MISIJNÁ SPOLOČNOSŤ

ZRÍNSKEHO 1203/2, 811 03 BRATISLAVA

IČO: 53584805, DIČ: 2121747518

IBAN: SK61 8330 0000 0028 0207 3788

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

email: kancelaria@slovenskamisijnasiet.sk

tel: +421 905 680 085